strefa54.pl

Odzież firmowa specjalnie na lato

Odzież firmowa

Odzież firmowa

W sklepach z gadżetami reklamowymi coraz większym wzięciem zaczynają cieszyć się ubrania. Wielość propozycji przygotowanych przez producentów sprawia, iż znajdziemy praktycznie wszystkie części garderoby, na które można nadrukować własne logo, nazwę firmy albo stronę www. Co wybrać spośród tak szerokich możliwości? Lepiej postawić na zwykłe i tradycyjne koszulki czy jednak poszukać czegoś niebanalnego? Wszystko oczywiście zależne jest od naszych intencji, tego kogo chcemy obdarować takim produktem oraz rodzaju prowadzonej przez nas działalności.

W tym wpisie skupimy się na innym ważnym aspekcie. Otóż jaka Odzież firmowa w szczególności będzie przydatna na lato, kiedy z nieba leje się 40-stopniowy żar, a ludzie marzą głównie o zimnej kąpieli nad Bałtykiem? W pracy wciąż nie przystoi chodzić w strojach kąpielowych, dlatego trzeba wybrać możliwie najlżejszy materiał, a takim z pewnością będą t-shirty. W grę wchodzi wybór praktycznie każdego koloru, ważne jednak, żeby nie były ze sztucznego materiału, ale wyłącznie ze stuprocentowej bawełny. Tylko wtedy skóra pod wpływem gorąca będzie mogła swobodnie oddychać i nie doprowadzimy do przegrzania organizmu.

Odzież firmowa w postaci t-shirtów występuje w różnorodnych wariacjach. Możemy na przykład zainwestować w zwykłe koszulki, ale równie dobrze możemy wybrać ostatnio będące w modzie ubrania typu polo – z charakterystycznymi guzikami przy szyi oraz ładnym kołnierzykiem. Co ciekawe, są również dostępne wersje specjalnie dla pań. Zadbajmy o to, aby damy w naszej firmie też się trochę wyróżniały i nie chodziły w ubraniach typu unisex, które przeznaczone są dla obu płci.

Na pewno na lato przydadzą się także reklamowe czapki z daszkiem. Ochronią one przed promieniami słonecznymi i będą wspaniałym dodatkiem dla pracowników na długo oczekiwany urlop. Odzież firmowa to dobry pomysł na zapewnienie gadżetów własnym klientom. Warto zainwestować nieco grosza w taką formę promocji, a jeśli zamierzamy kupować artykuły przeznaczone głównie na lato, pomyślmy o tym odpowiednio wcześnie, a nie dopiero w sierpniu!

Tagi: , ,

© 2024 strefa54.pl