Horoskopy z całego świata - odkryj swoją przyszłość.
Apolliński, Chiński, Cygański, Dla Kobiet, Dla Mężczyzn, Dla zakochanych, Egipski, Erotyczny, Fenicki, Hideyoshiego, Majów, Na wesoło, Negatywny, Niepoważny, Nostradamusa, Numerologiczny, Starogermański, Tęczowy, Tradycyjny, Znane Osoby,

365 horoskopów na każdy dzień roku - wybierz swój miesiąc urodzenia
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńHoroskop Dla Mężczyzn
baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożecz, wodnik, ryby,
baran 21 III - 19 IV
Cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej, gdyż zazwyczaj jest elegancki i dystyngowany. Jako mąż bywa trudny w pożyciu - jest bardzo gwałtowny. Jednak mimo impulsywności i wybuchowości potrafi też być wielkim romantykiem. Mężczyzna - Baran długo szuka kandydatki na żonę. Jeśli ją znajdzie, jest jej wierny.

byk 20 IV - 21 V
Byk ceni w kobietach naturalność. Jeśli już dokona wyboru partnerki na całe życie, staje się o nią obsesyjnie zazdrosny. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają okazywać wybrance swego serca czułość. Jeśli jesteś łasa na pieszczoty, dobrze trafiłaś. Byk jest pracowity, dąży do dostatniego życia i wygód.

bliźnięta 22 V - 21 VI
Na co dzień mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest raczej delikatny, układny, dobrotliwy, ale też skłonny do podejrzeń. Bliźniak najczęściej wybiera żonę, która dorównuje mu intelektem. Jednak mężczyzna spod tego znaku nie przeżywa wielkich, gwałtownych namiętności, mimo że jest niepoprawnym romantykiem.

rak 22 VI - 22 VII
Rak jest ambitny. Chce być perfekcjonistą w każdej dziedzinie życia. Z natury nieśmiały, bywa czasem zaczepny i kłótliwy. Lubi, gdy partnerka dba o niego i spełnia jego kaprysy. Uważa, że żona jest po to, by mu umilać życie. W hierarchii wartości wyżej stawia mężczyzn, a kobiety traktuje jedynie jako piękny dodatek.

lew 23 VII - 22 VIII
Lew musi błyszczeć i dominować. Łatwo zyskać jego sympatię, prawiąc mu komplementy. O żonę jest bardzo zazdrosny. Wciąż obawia się, by nie spotkała kogoś lepszego od niego. Woli, jeśli jego wybranka rezygnuje z własnych ambicji. Wtedy ich pożycie układa się pomyślnie. Lew miewa zmienne nastroje. Jednego dnia jest przykry dla bliskich, drugiego ich rozpieszcza.

panna 23 VIII - 22 IX
Dba o rodzinę. Chce zapewnić jej jak najlepsze warunki. Jest praktyczny, lecz przez to brakuje mu fantazji. Wszystko traktuje zbyt serio. Lubi żyć oszczędnie, nie rozpieszcza zbytnio swej partnerki. Często krytykuje żonę. Życie erotyczne jest dla niego mniej istotne. Dopiero po czterdziestce uaktywnia się seksualnie. Może wtedy stać się bardzo kochliwy, a nawet zdradzić stałą partnerkę.

waga 23 IX - 23 X
To typ playboya. Cieszy się dużym powodzeniem u kobiet. Ma miłą aparycję i czarujący uśmiech. Bywa świetnym kochankiem. Jednak nie wgłębia się w psychikę ani problemy kobiet, które go otaczają. Daje siebie, ale tylko pod względem fizycznym, inne sfery jego życia są dla kochanki niedostępne. W pożyciu małżeńskim nie jest kłopotliwy, pod warunkiem, że ma wyrozumiałą żonę.

skorpion 24 X - 21 XI
Na co dzień jest człowiekiem bardzo serdecznym, życzliwym i pracowitym, zawsze chętnym do bezinteresownej pomocy, przez co potrafi zjednywać dobie ludzi. Natomiast ciemną stroną jego charakteru jest nieufność, zazdrość i gwałtowność. W domu sprawuje niepodzielnie władzę i zarządza domowym budżetem, jednak do prac domowych zabiera się niechętnie.

strzelec 22 XI - 21 XII
Jest pracowity, lojalny, życzliwie nastawiony do otoczenia, ale trochę lekkomyślny. Strzelec jest nieszkodliwym fantastą. Jeśli prawi komplementy, robi to szczerze. Kieruje się nastrojem chwili - zwykle mówi to, co myśli. Pożycie z nim jest zazwyczaj zgodne, jeśli żona pozostawi mu duży margines swobody. Będziesz z nim szczęśliwa, pod warunkiem, że potrafisz zapanować nad uczuciem zazdrości.

koziorożec 22 XII - 20 I
Ceni życie spokojne i skromne. Jest wesoły, dowcipny oraz towarzyski. Potrafi adorować kobietę przez całe życie. Jeżeli już zakocha się w swojej wybrance, nie może być mowy o przygodach pozamałżeńskich. Wybraną osobę kocha przede wszystkim emocjonalnie, doznania fizyczne są tylko tego uzupełnieniem. Dlatego też seks nie jest jego najsilniejszą stroną i najlepiej, gdy kobieta przejmuje inicjatywę.

wodnik 21 I - 20 II
Mężczyzna spod tego znaku jest wielkim indywidualistą. To błędny rycerz, który uwielbia bujać w obłokach i snuć fantastyczne wizje. Domownikom nigdy nie nudzi się w jego towarzystwie, ponieważ wprost tryska pomysłami. Cechuje go sprawiedliwość i prawdomówność. W życiu codziennym jest zgodny i uczynny, ale budżetem rodzinnym musi opiekować się żona. Sprawy łóżkowe są dla niego mniej ważne.

ryby 21 II - 20 III
Jego delikatność, wesołość i poczucie humoru zjednują mu wielu przyjaciół. Ceni sobie spokój i ... dobrą kuchnię. Jest na ogół łagodny i ustępliwy. Miewa zmienne nastroje, więc trzeba go traktować ze zrozumieniem. Ma lekką rękę do wydawania pieniędzy, ale czujność żony zapobiega stratom finansowym. W życiu erotycznym pan Ryba ma wiele fantazji i dostarcza partnerkom wspaniałych przeżyć.